Jeśli masz dość wielkich hoteli i miejskiego zgiełku, przyjedź to prawdziwej oazy spokoju. Z pewnością docenisz harmonijne połączenie zabytkowej drewnianej architektury i otaczającego ją malowniczego, rozległego pejzażu. Wszystko to znajdziesz w Pensjonacie Zaborek zlokalizowanym na terenie Parku Krajobrazowego "Podlaski Przełom Bugu".

Czytaj więcej

Jeśli podczas swojej wędrówki po Polsce zawitasz do województwa dolnośląskiego, koniecznie zajrzyj do Dusznik Zdroju. To uzdrowisko leżące na trasie kilku szlaków turystycznych jest znane z pięknych krajobrazów, czystego powietrza, leczniczych wód, Centrum Polskiego Biathlonu a także festiwalu chopinowskiego.

Czytaj więcej

Jeśli pragniesz kontaktu z naturą, koniecznie przyjedź do Borów Tucholskich - największego w Polsce zwartego kompleksu leśnego z ponad 900 śródleśnymi, krystalicznymi akwenami i dobrze oznakowaną siecią ponad 600 km szlaków rowerowych i pieszych.

Czytaj więcej

Beskidzka 5 to mikroregion, który łączy w sobie wszystkie walory Beskidu Śląskiego. Czekają tu na Ciebie niezapomniane i różnorodne krajobrazy, możliwość uprawiania licznych sportów, tradycyjna góralska gościnność i kultura, przepyszna kuchnia a także wyjątkowe zabytki.

Czytaj więcej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Powrót do góry