Jeśli chcesz poznać tradycję i kulturę ziemi lubelskiej i jednocześnie lubisz aktywny wypoczynek jest to miejsce wręcz stworzone dla Ciebie. Liczne szlaki rowerowe, piesze i ścieżki edukacyjne są doskonałą drogą do poznania bogactwa Ziemi Janowskiej.

Czytaj więcej

Położony niedaleko stolicy kraju Region Nadbużański obfituje w walory przyrodnicze. Rozległe kompleksy leśne, dziko płynący Bug i jego dopływ rzeka Liwiec są miejscem w którym swój dom znalazły liczne gatunki fauny i flory.

Czytaj więcej

Barlinek to niewielkie miasto w zachodniej Polsce. Jeśli je poznasz, z pewnością będziesz zdziwiony ilością walorów, które posiada. Dawny gród obronny może poszczycić się ciekawą historią i niezwykle przyjaznymi mieszkańcami. O atrakcyjności tego miejsca świadczy też jego położenie wśród pachnących lasów i lśniących w słońcu jezior.

Czytaj więcej

Jedną z licznych atrakcji województwa świętokrzyskiego jest szlak wchodzący w skład projektu Krzemienny Krąg. Przenieś się w czasy, kiedy na Ziemi niepodzielnie panowały dinozaury i odkryj ich tropy. Połącz aktywny wypoczynek ze zdobywaniem wiedzy i doskonałą zabawą.

Czytaj więcej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Powrót do góry