ŚWIĘTO FAJKI W PRZEMYŚLU 25.06.2017

Przemyski Klub Fajki i Urząd Miasta w Przemyślu zaprasza wszystkich fajczarzy, fajkarzy i sympatyków szlachetnej sztuki palenia fajki na coroczne Święto Fajki, które odbędzie się w ostatnią niedzielę czerwca.

 

Ogranizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych, mieszkańców, turystów, którzy chcieliby spędzić swój wolny czas w pięknym prastarym grodzie nad Sanem, wziąć udział w Paradzie Fajkarzy i Fajczarzy, oglądać piękne fajki, skosztować pysznych lodów czy pizzy galicyjskiej oraz innych specjałów, spędzać czas w gronie przyjaciół.

Można też odwiedzić Muzeum Dzwonów i Fajek i organizowaną tam co roku wystawę tematyczną, zwiedzić niesamowite Przemyskie Podziemia. Można także spotkać Szwejka w Twierdzy Przemyśl i zostać przez niego aresztowanym…

W Przemyślu czeka wiele atrakcji!

W tym roku organizatorzy szykują nie lada niespodziankę dla uczestników Turnieju!
Tradycją jest, że co roku fajki na Turniej Wolnego Palenia Fajki przygotowuje inny Mistrz Fajkarski. Miło nam jest poinformować, że w tym roku fajki na Turniej przygotowuje sam Ryszard Filar, jeden z najstarszych i najbardziej znanych Mistrzów w Przemyślu i w Polsce.

sw fajki kolory

Powrót do góry