9-11 listopada 2019 - POSPRZĄTAMY 101 SZCZYTÓW W 101 ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Organizatorzy akcji serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do uczestnictwa w tym jakże pożytecznym wydarzeniu.

Zdobycie zaliczone zostanie tylko osobom, które wezmą udział w porządkowaniu szlaku. W ten sposób odciążymy wybranych 101 szczytów ze sporej ilości śmieci. Każdy może podnieść choć puszkę i to już będzie coś, jednak wierzę, że uzbieramy tych "piwonii" znacznie więcej i nie poprzestaniemy na wymaganej 1 sztuce. Symbolem do zrobienia zdjęcia, oprócz barw narodowych na flagach, będą worki :D tak! worki ze śmieciami, które zebraliście po drodze na szczyt. Następnie trzeba będzie je donieść we wskazane przez nas miejsca.
Wymagać to będzie sporej koordynacji i logistyki, każda zgłaszająca się grupka/osoba będzie musiała ustalić z nami szlak oraz punkt odbioru przez gminę śmieci. To będzie gigantyczna akcja porządkująca szlaki. Oczywiście na każdy szczyt pójdzie kilka ekip, więc nie musicie zbierać wszystkiego, jeden worek 35l na osobę max :) Marzymy o tym, aby 11.11 żadna z grup nie znalazła już ani śmiecia i zrobiła zdjęcie z pustymi workami :D Mamy trzy dni, czy uda się posprzątać 101 szczytów?

Aktualnie trwają zapisy na poszczególne szczyty, można też jeszcze zostać szefem niektórych nieobsadzonych szczytów :) Im nas więcej - tym lepiej, bo tym więcej śmieci uda nam się wynieść z lasu.

Szczegóły: www.facebook.com/events/314198182537672/

Powrót do góry